Çanakkale Elit Escort İremsu

Merhaba ben bayan İrem
21 yaşındayım, Çanakkalede yaşıyorum.
Nedense okumayı çok sevmedim ben okuyup adam olmak sözü bana doğru gelmedi .
Ailem ilk okulu bitirtinceye kadar çok çekmiş benden, şimdi o günleri hatırlayınca gülerim hep, annem okula bırakırdı ben dersten kaçmakiçersinde tuvalete saklanırdım, öğretmen son günlerde anlamış olacakki göndermezdi beni.
Daha ardından ailem okumayacağımı kabullenmek mecburiyetindekaldı, bari bir mesleği olsun diye semtimizde tespit edilen, kadınkuaförünün yanına verdiler, iyide yaptılar, şimdi iyi bir kadın kuaförü olma yolunda ilerliyorum.

özel yaşantım içeriğine gelirsek çok ta bahtlı sayılmam, hep ahenksizşahıslarla karşılaştım, sorun ya benimle çıkan erkeklerin hep külüstürsevgililerinden yana meseleleri vardı ve bizim ilişkimize yansıtıyorlardı, buda benim onlardan sogumama ve uzaklaşmama neden oluyordu, şulâhza bir ilişkim yok beklemedeyim inanıyorumki bir gün beni anlayacak, bir erkek çıkacak karşıma

hobilerime gelirsek, başka bir deyişle gerçekleştirmekten hoşlandığım şeyler, genellikle müzik dinlemeyi severim tür ehemmiyetlidegil,sabahtan akşama kadar her cinsten, müzik dinlerim.
yeni saç desenleri tasarlamayı severim tabiki fırsat buldukça gezmeyi.
Arkadaşlarla Eklendi etmeyi, modayı izlemeyi, vazgeçemiyeceklerim arasındadır

sevdiklerimin yanısıra sevmediklerimde var tabiki, kitap okumayı sevmem, işimin geregi dedikoduyu sevmem, boş konuşanlarıda tabiki.
Hayat ta en fazla korktuğum şey, iftira atılmasıdır, zira atılan iftira gerçek olmasada, üzerinize yapışır kalır, insanlara derdinizi anlatamazsınız, bu sebepten dostumu, düşmanımı, tarif etmeyeçalışırım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir